MPR5JBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR5JBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPR5JBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.MPR5JBR100.pdf2.MPR5JBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
MPR5JBR100: n tekniset tiedot
Osa numero MPR5JBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118903 pcs Tietolomake 1.MPR5JBR100.pdf2.MPR5JBR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Sarja MPR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet MPR 5 0.1 5% B