MR10FTR300
Tuote-esittely
Osa numero: MR10FTR300
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.3 OHM 10W 1% AXIAL
lomakkeissa: MR10FTR300.pdf
  • Viesti
MR10FTR300: n tekniset tiedot
Osa numero MR10FTR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75553 pcs Tietolomake MR10FTR300.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.475" Dia x 1.925" L (12.07mm x 48.90mm)
Sarja MR paneeli tila 300 mOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil