MR3FT70L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT70L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR3FT70L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: MR3FT70L0.pdf
  • Viesti
MR3FT70L0: n tekniset tiedot
Osa numero MR3FT70L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 176554 pcs Tietolomake MR3FT70L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Sarja MR paneeli tila 70 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 70 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Sävellys Metal Foil