MR5FTR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FTR300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR5FTR300
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.3 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR5FTR300.pdf2.MR5FTR300.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
MR5FTR300: n tekniset tiedot
Osa numero MR5FTR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162872 pcs Tietolomake 1.MR5FTR300.pdf2.MR5FTR300.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Sarja MR paneeli tila 300 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 5 0.3 1% R
MR50.31%R
MR50.31%R-ND
MR50.3FR
MR50.3FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil