NKAL10JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NKAL10JB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NKAL10JB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 12.5W
lomakkeissa: 1.NKAL10JB10R0.pdf2.NKAL10JB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
NKAL10JB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero NKAL10JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34696 pcs Tietolomake 1.NKAL10JB10R0.pdf2.NKAL10JB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±30ppm/°C
Koko / Dimension 0.748" L x 0.799" W (19.00mm x 20.30mm) Sarja KAL
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 12.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet NKAL 10 10 5% B