PCB20JB8R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB20JB8R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCB20JB8R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERAMIC 8 OHM 20W 5% WW
lomakkeissa: PCB20JB8R00.pdf
  • Viesti
PCB20JB8R00: n tekniset tiedot
Osa numero PCB20JB8R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERAMIC 8 OHM 20W 5% WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6597 pcs Tietolomake PCB20JB8R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Sarja CB paneeli tila 8 Ohms
Virta (wattia) 20W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet PCB 20 8 5% B