PCF14JA39K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JA39K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF14JA39K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 39K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: PCF14JA39K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PCF14JA39K0: n tekniset tiedot
Osa numero PCF14JA39K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 39K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 701923 pcs Tietolomake PCF14JA39K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Panasert Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 39 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial, Radial Bend Muut nimet PCF14JA39K0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 39 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film