PCFM12JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCFM12JT47R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCFM12JT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CARBON 47 OHM 1/2W 5%
lomakkeissa: 1.PCFM12JT47R0.pdf2.PCFM12JT47R0.pdf
  • Viesti
PCFM12JT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero PCFM12JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CARBON 47 OHM 1/2W 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8455650 pcs Tietolomake 1.PCFM12JT47R0.pdf2.PCFM12JT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Sarja CFM paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet PCFM 1/2 47 5% P