PRNF14FTD1K21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD1K21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRNF14FTD1K21
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.21K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.PRNF14FTD1K21.pdf2.PRNF14FTD1K21.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
PRNF14FTD1K21: n tekniset tiedot
Osa numero PRNF14FTD1K21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.21K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6450600 pcs Tietolomake 1.PRNF14FTD1K21.pdf2.PRNF14FTD1K21.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.21 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Radial Bend Muut nimet PRN 1/4 T1 1.21K 1% P