PRSM2JT16K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSM2JT16K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRSM2JT16K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 16K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PRSM2JT16K0.pdf2.PRSM2JT16K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
PRSM2JT16K0: n tekniset tiedot
Osa numero PRSM2JT16K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 16K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1189107 pcs Tietolomake 1.PRSM2JT16K0.pdf2.PRSM2JT16K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 16 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 16 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film