RACF104DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF104DJT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
lomakkeissa: RACF104DJT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RACF104DJT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RACF104DJT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12694636 pcs Tietolomake RACF104DJT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0804 Koko / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0804, Concave, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated