RACF164DGT43R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DGT43R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF164DGT43R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 43.2 OHM 1206
lomakkeissa: 1.RACF164DGT43R2.pdf2.RACF164DGT43R2.pdf
  • Viesti
RACF164DGT43R2: n tekniset tiedot
Osa numero RACF164DGT43R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 43.2 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2095531 pcs Tietolomake 1.RACF164DGT43R2.pdf2.RACF164DGT43R2.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 43.2
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Muut nimet RAC 164D 43.2 2% R
RAC164D43.22%R
RAC164D43.22%R-ND
RAC164D43.2GR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 43.2 Ohm ±2% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals