RACF324DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF324DJT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF324DJT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2010
lomakkeissa: 1.RACF324DJT100R.pdf2.RACF324DJT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
RACF324DJT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RACF324DJT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1612730 pcs Tietolomake 1.RACF324DJT100R.pdf2.RACF324DJT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.200" L x 0.118" W (5.08mm x 3.00mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100
Virta Per Element 125mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals Muut nimet RAC 324D 100 5% R