RACF648RJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648RJT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF648RJT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512
lomakkeissa: 1.RACF648RJT100R.pdf2.RACF648RJT100R.pdf
  • Viesti
RACF648RJT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RACF648RJT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1030479 pcs Tietolomake 1.RACF648RJT100R.pdf2.RACF648RJT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Muut nimet RAC 648R 100 5% R