RAVF104DJT2K40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT2K40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF104DJT2K40
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 0804
lomakkeissa: 1.RAVF104DJT2K40.pdf2.RAVF104DJT2K40.pdf
  • Viesti
RAVF104DJT2K40: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF104DJT2K40 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 0804 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14878636 pcs Tietolomake 1.RAVF104DJT2K40.pdf2.RAVF104DJT2K40.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 2.4k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0804, Convex, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated