RAVF104DJT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT75R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF104DJT75R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804
lomakkeissa: 1.RAVF104DJT75R0.pdf2.RAVF104DJT75R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RAVF104DJT75R0: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF104DJT75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14119545 pcs Tietolomake 1.RAVF104DJT75R0.pdf2.RAVF104DJT75R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 75
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0804, Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAV 104D 75 5% R