RAVF162DJT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT47R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF162DJT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0606
lomakkeissa: 1.RAVF162DJT47R0.pdf2.RAVF162DJT47R0.pdf
  • Viesti
RAVF162DJT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF162DJT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7890221 pcs Tietolomake 1.RAVF162DJT47R0.pdf2.RAVF162DJT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 47
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAV 162D 47 5% R