RAVF164DJT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF164DJT100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
lomakkeissa: 1.RAVF164DJT100K.pdf2.RAVF164DJT100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RAVF164DJT100K: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF164DJT100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1002860 pcs Tietolomake 1.RAVF164DJT100K.pdf2.RAVF164DJT100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAVF 164D 100K 5% R
RAVF164DJT100KCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals