RAVF164DJT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF164DJT150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206
lomakkeissa: 1.RAVF164DJT150R.pdf2.RAVF164DJT150R.pdf
  • Viesti
RAVF164DJT150R: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF164DJT150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17724737 pcs Tietolomake 1.RAVF164DJT150R.pdf2.RAVF164DJT150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 150
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAV 164D 150 5% R