RAVF168DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF168DJT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF168DJT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506
lomakkeissa: RAVF168DJT100R.pdf
  • Viesti
RAVF168DJT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF168DJT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2719227 pcs Tietolomake RAVF168DJT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Vastukset 8 Lukumäärä Pins 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated