RAVF324DJT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF324DJT100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF324DJT100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012
lomakkeissa: 1.RAVF324DJT100K.pdf2.RAVF324DJT100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RAVF324DJT100K: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF324DJT100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1454145 pcs Tietolomake 1.RAVF324DJT100K.pdf2.RAVF324DJT100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100k
Virta Per Element 125mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2012, Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAV 324D 100K 5% R