RAVF324DJT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF324DJT150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF324DJT150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012
lomakkeissa: 1.RAVF324DJT150R.pdf2.RAVF324DJT150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RAVF324DJT150R: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF324DJT150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1747919 pcs Tietolomake 1.RAVF324DJT150R.pdf2.RAVF324DJT150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 150
Virta Per Element 125mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2012, Convex, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated