RC12JB1K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB1K30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12JB1K30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.3K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC12JB1K30.pdf2.RC12JB1K30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RC12JB1K30: n tekniset tiedot
Osa numero RC12JB1K30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.3K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 772947 pcs Tietolomake 1.RC12JB1K30.pdf2.RC12JB1K30.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 1.3 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/2 1.3K 5% A