RC12JB9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB9K10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12JB9K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC12JB9K10.pdf2.RC12JB9K10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RC12JB9K10: n tekniset tiedot
Osa numero RC12JB9K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 711647 pcs Tietolomake 1.RC12JB9K10.pdf2.RC12JB9K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 9.1 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/2 9.1K 5% A