RC12JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT36R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12JT36R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 36 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC12JT36R0.pdf2.RC12JT36R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RC12JT36R0: n tekniset tiedot
Osa numero RC12JT36R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 36 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 675655 pcs Tietolomake 1.RC12JT36R0.pdf2.RC12JT36R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 36 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/2 36 5% R