RC12KT12M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12KT12M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 12M OHM 10% 1/2W AXIAL
lomakkeissa: RC12KT12M0.pdf
  • Viesti
RC12KT12M0: n tekniset tiedot
Osa numero RC12KT12M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12M OHM 10% 1/2W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 841006 pcs Tietolomake RC12KT12M0.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 12 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding Yksityiskohtainen kuvaus 12 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition