RC12KT1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT1K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12KT1K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.2K OHM 1/2W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC12KT1K20.pdf2.RC12KT1K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RC12KT1K20: n tekniset tiedot
Osa numero RC12KT1K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.2K OHM 1/2W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 140135 pcs Tietolomake 1.RC12KT1K20.pdf2.RC12KT1K20.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 1.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC12KT1K20CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.2 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition