RC12KT8K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT8K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC12KT8K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2K OHM 1/2W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC12KT8K20.pdf2.RC12KT8K20.pdf
  • Viesti
RC12KT8K20: n tekniset tiedot
Osa numero RC12KT8K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2K OHM 1/2W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 964441 pcs Tietolomake 1.RC12KT8K20.pdf2.RC12KT8K20.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Sarja RC paneeli tila 8.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/2 8.2K 10% R