RC14JA2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JA2K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC14JA2K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: RC14JA2K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RC14JA2K20: n tekniset tiedot
Osa numero RC14JA2K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 832006 pcs Tietolomake RC14JA2K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 2.2 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Sävellys Carbon Composition