RC14JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB1K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC14JB1K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.5K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14JB1K50.pdf2.RC14JB1K50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RC14JB1K50: n tekniset tiedot
Osa numero RC14JB1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 200593 pcs Tietolomake 1.RC14JB1K50.pdf2.RC14JB1K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk