RC14JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB3R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC14JB3R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RC14JB3R00: n tekniset tiedot
Osa numero RC14JB3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1015130 pcs Tietolomake 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 3 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/4 3 5% A
RC1/435%A
RC1/435%A-ND
RC1/43JA
RC1/43JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition