RC14JT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT330K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC14JT330K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 330K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14JT330K.pdf2.RC14JT330K.pdf
  • Viesti
RC14JT330K: n tekniset tiedot
Osa numero RC14JT330K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 330K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 854565 pcs Tietolomake 1.RC14JT330K.pdf2.RC14JT330K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 330 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/4 330K 5% R