RC14KT470K
Tuote-esittely
Osa numero: RC14KT470K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470K OHM 1/4W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14KT470K.pdf2.RC14KT470K.pdf
  • Viesti
RC14KT470K: n tekniset tiedot
Osa numero RC14KT470K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470K OHM 1/4W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 820922 pcs Tietolomake 1.RC14KT470K.pdf2.RC14KT470K.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 470 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/4 470K 10% R