RC14KT6K80
Tuote-esittely
Osa numero: RC14KT6K80
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.8K OHM 1/4W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14KT6K80.pdf2.RC14KT6K80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RC14KT6K80: n tekniset tiedot
Osa numero RC14KT6K80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.8K OHM 1/4W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 933273 pcs Tietolomake 1.RC14KT6K80.pdf2.RC14KT6K80.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 6.8 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/4 6.8K 10% R