RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RC1KB150K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
  • Viesti
RC1KB150K: n tekniset tiedot
Osa numero RC1KB150K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150K OHM 1W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5703 pcs Tietolomake 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Sarja RC paneeli tila 150 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1 150K 10% A