RGC0402DTC360K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402DTC360K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0402DTC360K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 360K OHM 0.5% 1/16W 0402
lomakkeissa: 1.RGC0402DTC360K.pdf2.RGC0402DTC360K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RGC0402DTC360K: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0402DTC360K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 360K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 523112 pcs Tietolomake 1.RGC0402DTC360K.pdf2.RGC0402DTC360K.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RGC paneeli tila 360 kOhms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet RGC0402DTC360KDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 360 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film