RGC0402FTC261R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402FTC261R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0402FTC261R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 261 OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: 1.RGC0402FTC261R.pdf2.RGC0402FTC261R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RGC0402FTC261R: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0402FTC261R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 261 OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6466021 pcs Tietolomake 1.RGC0402FTC261R.pdf2.RGC0402FTC261R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RGC paneeli tila 261 Ohms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 261 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film