RGC0603FTC274R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603FTC274R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0603FTC274R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 274 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RGC0603FTC274R.pdf2.RGC0603FTC274R.pdf
  • Viesti
RGC0603FTC274R: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0603FTC274R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 274 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5726537 pcs Tietolomake 1.RGC0603FTC274R.pdf2.RGC0603FTC274R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RGC paneeli tila 274 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RGC 1/16 T2 274 1% R