RGC0603FTC887R
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0603FTC887R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 887 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: RGC0603FTC887R.pdf
  • Viesti
RGC0603FTC887R: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0603FTC887R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 887 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5779479 pcs Tietolomake RGC0603FTC887R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RGC paneeli tila 887 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 887 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film