RGC0805DTC44K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC44K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0805DTC44K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 44.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RGC0805DTC44K2.pdf2.RGC0805DTC44K2.pdf
  • Viesti
RGC0805DTC44K2: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0805DTC44K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 44.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2811948 pcs Tietolomake 1.RGC0805DTC44K2.pdf2.RGC0805DTC44K2.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RGC paneeli tila 44.2 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 44.2 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film