RGC0805FTC38R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC38R3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0805FTC38R3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 38.3 OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RGC0805FTC38R3.pdf2.RGC0805FTC38R3.pdf
  • Viesti
RGC0805FTC38R3: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0805FTC38R3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 38.3 OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6206536 pcs Tietolomake 1.RGC0805FTC38R3.pdf2.RGC0805FTC38R3.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RGC paneeli tila 38.3 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RGC 1/10 T2 38.3 1% R