RGC0805FTC715K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC715K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC0805FTC715K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 715K OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RGC0805FTC715K.pdf2.RGC0805FTC715K.pdf
  • Viesti
RGC0805FTC715K: n tekniset tiedot
Osa numero RGC0805FTC715K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 715K OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5524064 pcs Tietolomake 1.RGC0805FTC715K.pdf2.RGC0805FTC715K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RGC paneeli tila 715 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RGC 1/10 T2 715K 1% R