RGC1206DTC604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC604R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC1206DTC604R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 604 OHM 0.5% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RGC1206DTC604R.pdf2.RGC1206DTC604R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RGC1206DTC604R: n tekniset tiedot
Osa numero RGC1206DTC604R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 604 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2324901 pcs Tietolomake 1.RGC1206DTC604R.pdf2.RGC1206DTC604R.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RGC paneeli tila 604 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RGC 1/8 T2 604 0.5% R