RGC1206FTC162K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC162K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC1206FTC162K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 162K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RGC1206FTC162K.pdf2.RGC1206FTC162K.pdf
  • Viesti
RGC1206FTC162K: n tekniset tiedot
Osa numero RGC1206FTC162K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 162K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3595273 pcs Tietolomake 1.RGC1206FTC162K.pdf2.RGC1206FTC162K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RGC paneeli tila 162 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RGC 1/8 T2 162K 1% R