RGC1206FTC8K06
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC1206FTC8K06
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.06K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RGC1206FTC8K06.pdf
  • Viesti
RGC1206FTC8K06: n tekniset tiedot
Osa numero RGC1206FTC8K06 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.06K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3804081 pcs Tietolomake RGC1206FTC8K06.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RGC paneeli tila 8.06 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.06 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film