RGC2010FTC7K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGC2010FTC7K32
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 7.32K OHM 1% 3/4W 2010
lomakkeissa: RGC2010FTC7K32.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RGC2010FTC7K32: n tekniset tiedot
Osa numero RGC2010FTC7K32 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.32K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1453615 pcs Tietolomake RGC2010FTC7K32.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RGC paneeli tila 7.32 kOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 7.32 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film