RHC2512FT115R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT115R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RHC2512FT115R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 115 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.RHC2512FT115R.pdf2.RHC2512FT115R.pdf
  • Viesti
RHC2512FT115R: n tekniset tiedot
Osa numero RHC2512FT115R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 115 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 297331 pcs Tietolomake 1.RHC2512FT115R.pdf2.RHC2512FT115R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RHC paneeli tila 115 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RHC 2512 115 1% R
RHC2512115FR
RHC2512115FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 115 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film