RHC2512FT412K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RHC2512FT412K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 412K OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.RHC2512FT412K.pdf2.RHC2512FT412K.pdf
  • Viesti
RHC2512FT412K: n tekniset tiedot
Osa numero RHC2512FT412K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 412K OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 304000 pcs Tietolomake 1.RHC2512FT412K.pdf2.RHC2512FT412K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RHC paneeli tila 412 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 412 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film