RHC2512FT44R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT44R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RHC2512FT44R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 44.2 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.RHC2512FT44R2.pdf2.RHC2512FT44R2.pdf
  • Viesti
RHC2512FT44R2: n tekniset tiedot
Osa numero RHC2512FT44R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 44.2 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 281169 pcs Tietolomake 1.RHC2512FT44R2.pdf2.RHC2512FT44R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RHC paneeli tila 44.2 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RHC 2512 44.2 1% R
RHC251244.2FR
RHC251244.2FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 44.2 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film