RMCF0201FT240R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0201FT240R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0201FT240R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201
lomakkeissa: 1.RMCF0201FT240R.pdf2.RMCF0201FT240R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
30000 pcs
  • Viesti
RMCF0201FT240R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0201FT240R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16682968 pcs Tietolomake 1.RMCF0201FT240R.pdf2.RMCF0201FT240R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.05W, 1/20W
Jännite - Breakdown 0201 Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0201 (0603 Metric)
Muut nimet RMCF0201FT240RTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RMCF0201FT240R
Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm) ominaisuudet -
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 240 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201